Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
23 Mars 2019
10
Speglar
457
Samtliga utrop
34
64
Möbler
10
Speglar
22
Mattor
47
Konst
10
Silver
Guld
18
Nysilver
Koppar
17
Mässing/Metall
13
Textil
44
Porslin
66
Glas/kristall
18
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
14
Stengods
Asiatiskt porslin
Vapen
9
LEKSAKER/SPEL
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
6.
GULDSPEGEL 1800-TAL NYROKOKO HÖJD 128 CM BREDD 72 CM
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
900 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
26.
GULDSPEGEL, ROKOKOSTIL, 1800-TAL, HÖ 150, BR INKL DEKORATIONER 130 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
2,200 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
79.
GULDSPEGEL GUSTAVIANSKSTIL, HÖ 92 BR 40 CM
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
950 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
98.
GULDSPEGEL MED HYLLPLAN 1800-TAL, ROKOKOSTIL, BR MED DEKORATIONER 103, HÖ 112 CM
20,00 SEK
21,00 SEK
1,100 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
141.
GULDSPEGEL GUSTAVIANSK STIL TIDIGT 1900-TAL, HÖ MED KRÖN 92, BR 63 CM
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
500 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
232.
GULDSPEGEL GUSTAVIANSK STIL HÖ 95 BR 45 CM
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
600 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
259.
KARL-JOHAN SPEGLAR ETT PAR, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, SENARE BEMÅLNING, HÖ 71 BR 34 CM
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
700 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
287.
GULDSPEGEL 18/1900-TAL, MÅTT 91X62 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
200 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
341.
SPEGEL SENBAROCKSTIL 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT HÖ 40, BR 30 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
250 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
383.
SPEGEL KARL-JOHANSTIL, 18/1900-TAL, HÖ 91, BR MED KRÖN 51 CM