Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 25 Maj 2019
Klockor/Ur
449
Samtliga utrop
31
97
Möbler
10
Speglar
29
Mattor
64
Konst
11
Silver
Guld
16
Nysilver
9
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
21
Porslin
48
Glas/kristall
28
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
10
Stengods
Böcker/Tidsskrifter
TOBAKIANA
TECHNICA
TRÄDGÅRD
JAKT OCH FISKE
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Byggnadsdelar
12
Orientaliskt
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
29.
ÅRSUR FUNGERANDE MEKANISKT VERK, HÖ INKL KUPA 30 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
300 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
52.
GULDPENDYL ETIKETTMÄRKT NORDISKA KOMPANIET1900-TALETS MITT HÖ 55 CM
110.
GULDPENDYL 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, MÄRKT "W STAFLUND STOCKHOLM", HÖ 61 CM
235.
LODUR 1800-TAL, TOTAL HÖ 120, BR 42 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
500 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
238.
AMERIKAKLOCKA "SK SILLÅDA", WATERBURY CLOCK CO ENGLAND, 1800-TALETS SLUT,HÖ 76, BR 42 CM
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
400 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK