Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 25 Maj 2019
TRÄDGÅRD
449
Samtliga utrop
31
97
Möbler
10
Speglar
29
Mattor
64
Konst
11
Silver
Guld
16
Nysilver
9
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
21
Porslin
48
Glas/kristall
28
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
10
Stengods
Böcker/Tidsskrifter
TOBAKIANA
TECHNICA
TRÄDGÅRD
JAKT OCH FISKE
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Byggnadsdelar
12
Orientaliskt
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
180.
TRÄDGÅRDBÄNKAR MED GJUTJÄRNSGAVLAR I FORM AV GRENVERK TIDIGT 1900-TAL, BR 130 CM
374.
TRÄDGÅRDSBORD GJUTJÄRN, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, HÖ 71, DIAM 54 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
1,000 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK