Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 24 Augusti 2019
Speglar
454
Samtliga utrop
32
64
Möbler
Speglar
22
Mattor
88
Konst
Silver
Guld
25
Nysilver
Koppar
12
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
32
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
24
Övrigt
10
Klockor/Ur
11
Skulpturer
Nautica
Lergods
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
Kläder
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
16
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
Orientaliskt
KNIVAR
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
11.
SPEGEL 1960-TAL HÖ 119 BR 72 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
150 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
51.
PUKEBERG SPEGEL I GLAS DIAMETER 33 CM
98.
SPEGEL MED GENOMBRUTEN OCH ORNAMENTERAD MÄSSINGSRAM, 1900-TALETS MITT, HÖ 57,5 BR 47 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
200 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
124.
GULDSPEGEL 1800-TAL 61 X 84 CM
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
300 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
240.
SPEGEL TREDELAD MED GÅNGJÄRN, 18/1900-TAL, HÖ 139, MITTSPEGELNS BR 60, SIDOSPEGLARNAS BR 45 CM