Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 26 Oktober
Skulpturer
418
Samtliga utrop
70
30
50
Möbler
Speglar
44
Mattor
43
Konst
29
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
11
Textil
13
Porslin
24
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
14
Övrigt
12
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
TECHNICA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Kina Porslin
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
LUFTGEVÄR
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
35.
TEO SPANIER/HERMAN ROSELL, SPELEMAN SKULPTERAD OCH BEMÅLAD I TRÄ SIGN OCH DATERAD 1940 HÖ 35.5 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
950 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
417.
SKULPTUR I FORM AV GRIS, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT I PAPIER MACHE, LÄ 35, HÖ 17 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
800 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
418.
BORDSUR I JUGENDSTIL BISKVIPORSLIN 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, HÖ 32 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
200 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK