Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 26 Oktober
TECHNICA
418
Samtliga utrop
70
30
50
Möbler
Speglar
44
Mattor
43
Konst
29
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
11
Textil
13
Porslin
24
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
14
Övrigt
12
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
TECHNICA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Kina Porslin
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
LUFTGEVÄR
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
17.
TEATERKIKARE 2 ST DEN ENA MÄRKT BRESSER STUTTGART SCALA, DEN MINDRE MIGNON 35X28 BADISCHE OPTIK MADE IN GERMANY
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
350 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
18.
TEATERKIKARE TIDIGT 1900-TAL MÄRKT CARLSSON & AMILON 10X8 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
250 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
193.
BAROMETER MED TERMOMETER ENGLAND "WARRANTED CORRECT" I MAHOGNYHÖ 98 CM
362.
BAROMETER ENGLAND 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, TOT HÖ 97 CM