Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 28 September
Koppar
420
Samtliga utrop
40
79
Möbler
12
Speglar
24
Mattor
67
Konst
14
Silver
Guld
11
Nysilver
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
24
Porslin
23
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Fashion/kläder
11
Kina Porslin
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SMYCKEN ANVÄND EJ
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
18.
SÄNGVÄRMARE 17/1800-TAL, KOPPARBOTTEN MED LOCK I MÄSSING, LÄ M TRÄHANDTAG 75 CM
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
200 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
35.
KAFFEPANNA 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, VÄRDSHUSMODELL 5-6 LITER, HÖ INKL HÄNKEL 34 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
500 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
234.
KOPPAROBJEKT 3 ST
237.
KOPPAROBJEKT I PARTI