Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 28 September
Guld
420
Samtliga utrop
40
79
Möbler
12
Speglar
24
Mattor
67
Konst
14
Silver
Guld
11
Nysilver
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
24
Porslin
23
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Fashion/kläder
11
Kina Porslin
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SMYCKEN ANVÄND EJ
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
5.
ARMBAND I GULD 18 KARAT GULD 1800-TALETS MITT STÄMPLAT MED FRANSKA LILJAN VIKT 19 GRAM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
5,000 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK