Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 28 September
11
Kina Porslin
420
Samtliga utrop
40
79
Möbler
12
Speglar
24
Mattor
67
Konst
14
Silver
Guld
11
Nysilver
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
24
Porslin
23
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Stengods
Asiatiskt porslin
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Fashion/kläder
11
Kina Porslin
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SMYCKEN ANVÄND EJ
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
19.
LOCKURNOR ETT PAR PORSLIN KINA 1900-TAL HÖ 35 CM
21.
URNOR ETT PAR I PORSLIN KINA, HÖ 42 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
200 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
22.
LOCKURNA I PORSLIN KINA 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT HÖ 30 CM
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
400 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
23.
BUDDHAFIGUR I PORSLIN KINA 1900-TAL HÖ 47 CM
24.
LOCKURNOR ETT PAR KINA 1900-TAL, HÖ MED LOCK 52 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
600 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
28.
VAS I PORSLIN KINA 1900-TAL, HÖ 35 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
100 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
29.
VAS PORSLIN "SATSUMA" KINA 1900-TAL HÖ 36 CM
81.
KINAFIGUR I PORSLIN 1900-TAL, HÖ 59 CM
26,00 SEK
27,00 SEK
100 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
102.
VAS KINA 1900-TAL, HÖ 35 CM
114.
YTTERFODER KINA 1900-TAL HÖ 21, DIAM 29 CM
13,00 SEK
14,00 SEK
100 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
377.
GOLVVAS KINA, 18/1900-TAL, HÖ 59 CM
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
400 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK