Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 1 Februari
Skulpturer
411
Samtliga utrop
16
53
Möbler
Speglar
16
Mattor
75
Konst
9
Silver
Guld
20
Nysilver
17
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
24
Porslin
34
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
26
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Vapen
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
Kläder
JAKT OCH FISKE
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
KAMEROR
VINTAGE
BLANKVAPEN
SMYCKEN ANVÄND EJ
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
14.
JENNINGS BROTHERS, SKULPTUR I FORM AV HUND, FÖRSILVRAD METALL, MÄRKT "JB 2568", LÄ CA 37 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
1,300 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
59.
SKULPTUR I BRONS, TJURFÄKTNING, 1900-TAL, SOCKEL AV MARMOR, LÄ 29 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
2,300 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
65.
LLADRO FIGURIN HÖ CA 17 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
250 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
171.
FIGURIN I PORSLIN, ROYAL DUX CZECHOSLOVAKIA HÖ 24 CM, HÖ
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
400 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
274.
KVINNOBYST I STEN PÅ MARMORFOT 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, TOTAL HÖ CA 15 CM
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
200 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
405.
SKULPTUR PANTER, SVARTGLASERAD, HÖ CA 80 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
2,300 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
406.
SKULPTUR PORSLIN, KNIVSLIPARE, MÄRKT "CAPODIMTE" HÖ 30 CM