Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 Februari 2020
Silver
416
Samtliga utrop
32
56
Möbler
Speglar
9
Mattor
82
Konst
Silver
Nysilver
9
Koppar
Mässing/Metall
Textil
20
Porslin
48
Glas/kristall
Smycken
31
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
10
Stengods
Afrikana
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Speglar
9
Kina Porslin
KNIVAR
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
GOLF
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
15.
LJUSSTAKAR I SILVER ROKOKOSTIL STÄMPLADE CG. HALLBERG HÖ 12 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
450 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
63.
SKÅL PÅ FOT SILVER HÖJD 5 CM LÄNGD 14 CM 277GRAM
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
800 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
272.
SUPKALK I SILVER RYSSLAND 1880-TAL, MÄSTARSTÄMPEL F.WI, HÖ 11.5 CM, VIKT 61 GRAM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
600 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK