Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 Februari 2020
Mässing/Metall
416
Samtliga utrop
32
56
Möbler
Speglar
9
Mattor
82
Konst
Silver
Nysilver
9
Koppar
Mässing/Metall
Textil
20
Porslin
48
Glas/kristall
Smycken
31
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
10
Stengods
Afrikana
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Speglar
9
Kina Porslin
KNIVAR
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
GOLF
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
44.
SERVERINGSBRICKA MED FÖRGYLLD DEKOR CA 47X35 CM
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
550 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
85.
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET VAS, BRONS HÖJD 18 CM
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
500 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
103.
JORDGLOB MÄSSING HÖJD 31 BREDD 20 CM
19,00 SEK
20,00 SEK
650 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
156.
MÄSSINGSMORTEL MED STÖT, 1920-30 TAL, "SKULTUNA BRUK NO 10" HÖ UTAN STÖT 14.5 CM
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
350 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
240.
NYSILVERBESTICK I PARTI
335.
LJUSSTAKAR ETT PAR, I MÄSSING, EMPIRESTIL, TIDIGT 1900-TAL, HÖ 21 CM