Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 Februari 2020
Nautica
416
Samtliga utrop
32
56
Möbler
Speglar
9
Mattor
82
Konst
Silver
Nysilver
9
Koppar
Mässing/Metall
Textil
20
Porslin
48
Glas/kristall
Smycken
31
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
10
Stengods
Afrikana
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Speglar
9
Kina Porslin
KNIVAR
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
GOLF
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
4.
MODELLBÅT SAMTIDA TILLVERKNING 2001 M/Y MÄLARPRINSESSAN MED GLASHUV 104X29 CM HÖJD 47 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
9,600 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
293.
EXPLOSIONSLAMPA FRÅN FARTYGETS MOTORRUM MÄSSING 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT DIAM 22 CM DJUP CA 11 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
350 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
369.
DIORAMA, MED SKEPPSMODELL, SIGNERAD HARVEY, OMKRING 1900, RAMMÅTT 59X97 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
2,100 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK