Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 Februari 2020
9
Kina Porslin
416
Samtliga utrop
32
56
Möbler
Speglar
9
Mattor
82
Konst
Silver
Nysilver
9
Koppar
Mässing/Metall
Textil
20
Porslin
48
Glas/kristall
Smycken
31
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
10
Stengods
Afrikana
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Speglar
9
Kina Porslin
KNIVAR
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
GOLF
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
17.
URNA MED LOCK, KINA, BRONSMONTERING 1900-TAL, MÄRKT "JUWC 1897" HÖ 44 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
3,000 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
27.
BORDSLAMPA PORSLIN MED TRÄSOCKEL HÖ 74 CM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
250 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
165.
FAT 12 ST KINA, 1900-TAL, DIAMETER 17 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
100 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
262.
URNA KINA, FAMILLE ROSE 1700/1800-TAL DEKOR AV BLOMMOR OCH GRENVERK, HÖ CA 29 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
6,000 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
340.
LOCKURNOR ETT PAR KINA 1900-TAL, HÖ MED LOCK 25 CM
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
250 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
343.
GOLVURNA KINA 1900-TAL, MED POLYKROM DEKOR 1900-TALETS ANDRA HÄLFT, HÖ 62 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
100 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
345.
YTTERFODER KINA OVAL FORM MED POLYKROM DEKOR HÖ 16 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
400 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
346.
YTTERFODER MED UNDERFAT KINA 1900-TAL TOTAL HÖ 22 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
800 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
347.
FAT KINA 1900-TAL MED POLYKROM DEKOR CA 20X20 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
200 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK