Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Auktion 28 Mars 2020
Klockor/Ur
359
Samtliga utrop
31
68
Möbler
Speglar
Mattor
72
Konst
17
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
24
Porslin
34
Glas/kristall
15
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
JÄRNSMIDE
Musikinstrument
Kläder
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
45.
VÄGGUR S K AMERIKAKLOCKA TIDIGT 1900-TAL, ETIKETTMÄRKT WATERBURY CO CONNECTICUT HÖ 59, BR30 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
250 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
47.
VÄGGUR 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT WESTERSTRAND STOCKHOLM HÖ 30 BR 24 CM
26,00 SEK
27,00 SEK
100 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
300.
VÄGGPENDYL, GUSTAVIANSK STIL TIDIGT 1900-TAL URTAVLA MÄRKT GUST. LARSSON STOCKHOLM HÖJD 82 BREDD 49 CM
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
550 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK