Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Auktion 28 Mars 2020
Speglar
359
Samtliga utrop
31
68
Möbler
Speglar
Mattor
72
Konst
17
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
24
Porslin
34
Glas/kristall
15
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
JÄRNSMIDE
Musikinstrument
Kläder
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
48.
SPEGEL NYROKOKO 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, HÖ 72 BR 47 CM
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
450 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
203.
LÅDSPEGEL I BJÖRK 1800-TALET SLUT, HÖ 52 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
100 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
221.
SPEGEL I GUSTAVIANSK STIL 18/1900-TAL, VITMÅLAD MED GULDDEKOR, HÖ 128, BR 66 CM
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
1,400 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
372.
SOLSPEGEL, SKUREN OCH BEMÅLAD I TRÄ, DIAMETER CA 65 CM
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
1,400 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
373.
SPEGEL I SENGUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD TIDIGT 1900-TAL, 80X39 CM