Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 25 April 2020
TECHNICA
468
Samtliga utrop
72
36
64
Möbler
Speglar
Mattor
65
Konst
18
Silver
Guld
Nysilver
14
Koppar
Mässing/Metall
17
Porslin
19
Glas/kristall
32
Övrigt
9
Klockor/Ur
9
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
TECHNICA
BESTICK
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
14
JAKT OCH FISKE
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
Orientaliskt
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
40.
BAROMETER OCH TERMOMETER, CA 1910, JUGEND, skuren i ek, HÖ 51 CM
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
150 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
236.
KIKARE, TIDIGT 1900-TAL, FUNGERANDE, HÖ 14,5
26,00 SEK
27,00 SEK
350 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
332.
HÅRTORK, SPEEDY DRYER, RAPID ELECTRIC NEW YORK, 1960-TAL, PÅ JUSTERBART STATIV, CA HÖ 17O CM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
450 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
333.
TORGVÅG, DAYTON, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, BEMÅLAD TRÄIMITATION PÅ METALL, 4 ST JÄRNVIKTER MEDFÖLJER, HÖ 74 CM
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
450 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK