Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 30 Maj 2020
CYKLAR
565
Samtliga utrop
18
41
98
Möbler
Speglar
9
Mattor
99
Konst
Silver
10
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
26
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
28
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
12
Lergods
45
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
9
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Sport
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
11.
TANDEMCYKEL MONARK 1950/60-TAL, I FUNGERANDE BRUKSSKICK, SLITAGE, ROSTFLÄCKAR, SENARE SADLAR, LÄ 250 CM
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
3,700 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK