Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 30 Maj 2020
Keramik
565
Samtliga utrop
18
41
98
Möbler
Speglar
9
Mattor
99
Konst
Silver
10
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
26
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
28
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
12
Lergods
45
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
9
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Sport
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
6.
JARDINIERE, TYSKLAND, 1900-TALETS BÖRJAN, MÄRKT "KRONACH" GLASERAD KERAMIK, HÖ 22, LÄ 32 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
3,200 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
8.
HÄNKELVAS, ENLIGT UPPGIFT NORGE, GLASERAD KERAMIK, HÖ 41 CM
174.
DEKORATIONSÄPPLEN, 3 ST, BLÅGLASERAD KERAMIK, HÖ CA 11 TILL 12 CM
542.
SKÅLFAT, 3 ST, "BERIT", "POMONA", RÖRSTRAND, SAMT LAHOLM, LÄ 25-36 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
100 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
543.
BITOSSI, VAS, "RIMINI BLUE", ALDO LONDI ITALIEN, 1950-TAL, GLASERAD KERAMIK, HÖ 17 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
300 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK