Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 30 Maj 2020
Smycken
565
Samtliga utrop
18
41
98
Möbler
Speglar
9
Mattor
99
Konst
Silver
10
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
26
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
28
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
12
Lergods
45
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
9
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
9
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Sport
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
21.
ARMBAND, SCHREIBER & HILLER PFORZHEIM, TYSKLAND, ART DECO 1930-TAL, MÄRKT D.R.G.M. 1138525, PAT. 396100, (REG. 1930) DEUTSCHE REICKSGEBRAUCHS MUNSTERSCHUTZ, RHINSTONE & ZINKALLOY
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
1,400 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
206.
PÄRLCOLLIER, ODLADE PÄRLOR, LÅS GULD 18 K STÄMPLAT 750, L. 41 CM, PÄRLORNAS STL. CA 5 MM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
1,000 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
210.
PÄRLCOLLIER, LÅS STERLINGSILVER, PÄRLORNAS STL CA 4MM, L. 41 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
600 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
215.
PÄRLHALSBAND 3 ST, VARIERANDE LÄNGDER, VISST SLITAGE
21,00 SEK
22,00 SEK
400 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK