Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 27 Juni 2020
Väskor
456
Samtliga utrop
15
53
89
Möbler
Speglar
12
Mattor
45
Konst
29
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
23
Porslin
30
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
29
Övrigt
12
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
10
Stengods
Väskor
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Kamerautrustning
Firma Svenskt Tenn
12
Kina Porslin
Orientaliskt
Hi/Fi och stereo
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
KINESISKT
GRAMMOFONER
NORDISKA KOMPANIET
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
6.
RESVÄSKA, TIDIGT 1900-TAL, I BRUNT SKINN, LÄ 60, BR 38, DJ 15 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
200 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
255.
RESEKOFFERT, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, LÄ 64, BR 37, DJ 25 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
100 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
278.
PORTFÖLJ, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, SKINN, HÖ CA 41, LÄ 60, CA 25 CM