Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 29 augusti 2020
Speglar
536
Samtliga utrop
65
124
Möbler
Speglar
14
Mattor
58
Konst
16
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
40
Porslin
37
Glas/kristall
Smycken
27
Övrigt
Klockor/Ur
9
Skulpturer
10
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
13
Stengods
Vapen
Afrikana
Väskor
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
21
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
12
Kina Porslin
Orientaliskt
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
BLANKVAPEN
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
ACCESSOARER
Mattor
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
45.
SPEGEL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, 53X43 CM
46.
SPEGEL, 1900-TAL, ROKOKOSTIL, FÖRGYLLD, 74X49 CM
51.
SPEGEL, 1970-TAL, EK, 136X79 CM
113.
SPEGEL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, HÖ:126: CM, BR:57
22,00 SEK
23,00 SEK
350 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
417.
SPEGEL, 1900-TAL, ROKOKOSTIL, FÖRGYLLD, HÖ 98, BR 40 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
350 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
420.
SPEGEL, SAMTIDA, OKTOGONAL FORM, FÖRGYLLD MED FASETTERAT GLAS, 80X58 CM
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
200 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
470.
SPEGEL, DANMARK, 1960-TAL, TEAK, 118X43 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
650 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
487.
SPEGEL, 1940-TAL, BETSAD BJÖRK, FASETTERAT GLAS, HÖ 122, BR 52 CM NEDÅT AVSMALNANDE
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
300 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK