Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 24 Oktober 2020
Skulpturer
530
Samtliga utrop
43
126
Möbler
9
Speglar
18
Mattor
67
Konst
19
Silver
Guld
10
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
36
Porslin
41
Glas/kristall
Smycken
30
Övrigt
Skulpturer
12
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
11
Stengods
Vapen
Afrikana
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
Kläder
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
Orientaliskt
KNIVAR
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
10
KINESISKT
GRAMMOFONER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
19.
BYST, FÖRESTÄLLANDE PRINS GUSTAF (SÅNGARPRINSEN), BRONSPATINERAD METALL, HÖ 16 CM
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
500 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
52.
FIGURINER, 6 ST, TIDIGT 1900-TAL, BEMÅLAT LERGODS, HÖ 28 TOM 34 CM
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
250 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
253.
KVINNOBYST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, BEMÅLAD GIPS, HÖ 22, BR 22 CM
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
400 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
284.
KRUCIFIX, 1800-TAL, I VITMETALL OCH SVÄRTAT TRÄ, HÖ 42, BR 23 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
200 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
381.
SKULPTUR, NIKE FRÅN SAMOTHRAKE, PATINERAD BRONS, HÖ 32 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
2,800 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK