Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 24 Oktober 2020
9
Speglar
530
Samtliga utrop
43
126
Möbler
9
Speglar
18
Mattor
67
Konst
19
Silver
Guld
10
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
36
Porslin
41
Glas/kristall
Smycken
30
Övrigt
Skulpturer
12
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
11
Stengods
Vapen
Afrikana
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
Kläder
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
Orientaliskt
KNIVAR
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
10
KINESISKT
GRAMMOFONER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
44.
SPEGEL, 1800-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 118 X 73 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
2,800 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
66.
SPEGELLAMPETT, FÖR TVÅ LJUS, OMKRING 1900, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 74X51 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
1,300 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
112.
SPEGEL, 1800-TAL FANERAD MED BJÖRK, HÖ 74, BR 63 CM
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
150 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
117.
SPEGEL, 1700-TAL, ROKOKO, FÖRGYLLD, MED SENARE BAKSTYCKE, HÖ 60, BR 29 CM
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
2,600 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
228.
SPEGEL, 1970-TAL, EK, 136X79 CM
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
150 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
256.
SPEGELLAMPETT, FÖR 2 LJUS, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, HÖ 54, BR 56 CM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
750 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
316.
SPEGEL, 1800-TALETS SLUT, MAHOGNY, NYRENÄSSANS, HÖ 137, BR 60 CM
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
300 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
375.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, FÖRGYLLD, HÖ 109, BR 109 CM
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
950 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
506.
SPEGEL, 1960-TAL, FANERAD, HÖ 121, BR 63 CM