Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Julauktion 12 December 2020
KINESISKT
531
Se kataloget
47
108
Möbler
13
Speglar
14
Mattor
57
Konst
29
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
31
Porslin
36
Glas/kristall
Bijouterier
48
Övrigt
13
Klockor/Ur
19
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
13
Stengods
Afrikana
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Kamerautrustning
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
Orientaliskt
VINTAGE
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
CARL MALMSTEN
SAMEKONST
BARTILLBEHÖR
JADE
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
37.
DEKORELEMENT, KINA, 18/1900-TAL, SKUREN OCH FÖRGYLLD GENOMBRUTEN DEKOR AV ANTIKVITETER, 28X21 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
500 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
257.
URNA, KINA, SAMTIDA, PORSLIN, DEKOR I EMALJFÄRGER, HÖ MED TRÄSOCKEL 48 CM
Hammerslag
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
250 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår