Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 27 Februari 2021
LJUSSTAKAR/KANDELABER
552
Se kataloget
49
100
Möbler
Speglar
20
Mattor
101
Konst
12
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
25
Porslin
70
Glas/kristall
Smycken
35
Övrigt
Klockor/Ur
11
Skulpturer
14
Keramik
Nautica
Lergods
18
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TOBAKIANA
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
BESTICK
TRÄDGÅRD
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Sport
Kina Porslin
KNIVAR
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
37.
LJUSSTAKE, 1700-TAL, SENBAROCK, MÄSSING, HÖ 12 CM
Hammerslag
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
800 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
38.
LJUSSTAKE, 1700-TAL, SENBAROCK, UNDERTILL MED OTYDLIG STÄMPEL, HÖ 12 CM
Hammerslag
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
850 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
Nuværende katalognummer
357.
STALLYKTA, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, TRÄ OCH GLAS, HÖ 29 CM
Hammerslag
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
350 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
442.
LJUSSTAKAR, ETT PAR, SKULTUNA BRUK, NO 57, BAROCKSTIL, MÄSSING, HÖ:25 CM
Hammerslag
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
6,000 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
541.
LJUSSTAKAR, 1 PAR, 1700-TAL ELLER ÄLDRE, HEEMSKERK MODELL, MÄSSING, TOTAL HÖ 22 CM VARDERA
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
3,200 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår