Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 27 Mars 2021
Speglar
543
Samtliga utrop
18
61
100
Möbler
Speglar
26
Mattor
93
Konst
11
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
42
Glas/kristall
Smycken
38
Övrigt
10
Klockor/Ur
9
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
25
Stengods
Asiatiskt porslin
Afrikana
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Byggnadsdelar
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
33.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHAN, MAHOGNY, 112X51 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
700 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
59.
SPEGELLAMPETT, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 54X25 CM
102.
SVEN JONSSON, SPEGEL, "LAGUN", GLASERAT STENGODS, MÅTT 25X25 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
250 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
286.
SPEGEL, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT, BRONSERAD MED INFÄLLDA KANTGLAS, 44X 93 CM
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
1,400 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
294.
SPEGEL, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT, RAM AV MÄSSING, DIAM:68 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
250 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
305.
SPEGEL, 1900-TALETS BÖRJAN, JUGEND, MAHOGNY, FASETTERAT GLAS, 116X56 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
300 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
423.
SPEGEL, 1930-TAL, FANERAD, FASETTERAT GLAS, 62 X 109 CM
8,00 SEK
9,00 SEK
850 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK