Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 24 April 2021
Koppar
507
Se kataloget
45
100
Möbler
10
Speglar
22
Mattor
79
Konst
31
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
9
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
37
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
35
Övrigt
Klockor/Ur
12
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
10
Stengods
Vapen
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
SYMASKINER
SAMEOBJEKT
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
13.
YTTERFODER, 1900-TAL, BAROCKSTIL, KOPPAR, HÖJD 18, 40 X 32 CM
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
350 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
111.
VATTENTUNNA, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, LOCKET MED DEKOR AV STJÄRNA, HÖJD 60 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
750 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
Nuværende katalognummer
134.
SKRIN, TIDIGT 1900-TAL, KOPPAR, LOCKET MED DEKOR AV SJÖJUNGFRU OCH KVINNOFIGUR I RELIEFDEKOR, HÖJD 16,5, 48 X 36,5 CM
Nuværende katalognummer
433.
KAFFEKANNA, 1800-TAL, ALADÅBFORM, KASTRULL, SAMT KRUKA MED LOCK, KOPPAR, I PARTI
Hammerslag
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
100 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår