Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 24 April 2021
Musikinstrument
507
Samtliga utrop
45
100
Möbler
10
Speglar
22
Mattor
79
Konst
31
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
9
Mässing/Metall
Textil
32
Porslin
37
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
35
Övrigt
Klockor/Ur
12
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
10
Stengods
Vapen
Väskor
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
SYMASKINER
SAMEOBJEKT
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
1.
VIOLINSTRÅKE, AV BRÖDERNA MORIZOT I MIRECOURT, FRANKRIKE, 1950-TAL, STÄMPLAD "L.MORIZOT", STÅNG AV FERNAMBUCK MED SILVERMONTERING, LÄ 72,8 CM
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
13,000 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
2.
VIOLIN, MIRECOURT, FRANKRIKE, CA 1930, ETIKETTMÄRKT, SILVESTRE ET MAUCOTEL PARIS, 1903 NO. 519, LÄ 35,8 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
6,200 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
222.
NOTSTÄLL, 1900-TAL, BETSAT TRÄ, HÖJ- OCH SÄNKBAR, HÖ CA 120 CM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
500 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
236.
NOTSTÄLL, VITMÅLAT, HÖJ- OCH SÄNKBAR, HÖ CA 110 CM