Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 22 Maj 2021
10
Klockor/Ur
538
Samtliga utrop
14
36
104
Möbler
16
Speglar
25
Mattor
54
Konst
15
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
13
Mässing/Metall
41
Porslin
43
Glas/kristall
30
Övrigt
10
Klockor/Ur
20
Skulpturer
Keramik
9
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
14
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
KNIVAR
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
VINTAGE
12
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
15.
GANT, HERRARMBANDSUR, "NASHVILLE", ID GT006, ROSTFRITT STÅL
27,00 SEK
28,00 SEK
400 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
20.
MORMORSUR, 14K GULD, INNERBOETT I METALL, VIKT 26 GRAM, KLOCKKEDJA I DOUBLE
49.
BORDSUR, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, MAHOGNY MED INLÄGGNINGAR AV LÖVTRÄ, HÖJD 30, LÄNGD 32 CM
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
100 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
33,00 SEK
63.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, GUSTAF BERGQVIST, STOCKHOLM, FÖRGYLLD, HÖJD 62 CM
108.
BORDSPENDYL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD OCH BRONSPATINERAD METALL, HÖJD 32 CM
217.
GOLVURSFODRAL, 17/1800-TAL, FURU, HÖ 206 CM
287.
DAMARBANDSUR, 1950/60-TAL, 14K GULD, ARMBAND I MÄSSING
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
750 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
401.
GOLVUR, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, BJÖRK MED INLÄGGNINGAR AV KOMPASSROSOR, SOCKEL I MAHOGNY, HÖJD: 215 CM
455.
DROPPUR FÖR VÄGGMONTAGE, USA, OMKRING 1900, FANERAD I MAHOGNY, HÖJD 59, BREDD 43 CM
506.
FICKUR, OMEGA, SILVER, SAMT MORMORSUR, A.ZANDER, SÖLVESBORG, SILVER
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
550 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK