Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 22 Maj 2021
16
Speglar
538
Se kataloget
14
36
104
Möbler
16
Speglar
25
Mattor
54
Konst
15
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
13
Mässing/Metall
41
Porslin
43
Glas/kristall
30
Övrigt
10
Klockor/Ur
20
Skulpturer
Keramik
9
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
14
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
KNIVAR
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
VINTAGE
12
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
1.
VÄGGLAMPETTER, 2 ST, EN FRÅN 1800-TALETS BÖRJAN, SENGUSTAVIANSK, MÄRKT MED OTYDLIG HALLSTÄMPEL, DEN ANDRA AV SENARE TILLVERKNING OMKRING 1900, 48 X 18 CM VARDERA
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
2,300 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
Nuværende katalognummer
6.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, 54 X 63 CM
Hammerslag
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
450 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Nuværende katalognummer
39.
SPEGEL, OMKRING 1900, MAHOGNY, 34 X 50 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
100 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Nuværende katalognummer
45.
FÖNSTER MED SPEGELGLAS, HÖJD: 75 X 50 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
1,100 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
69.
SPEGEL, 1900-TAL, FLANKERAD AV FÖRGYLLD HALVMÅNE MED ANSIKTE, I TRÄ, DIAM 80 CM
Hammerslag
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
1,000 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
78.
SPEGEL, OMKRING 1900, FÖRGYLLD, FACETTERAT GLAS, 120 X 57 CM
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
250 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
Nuværende katalognummer
97.
SPEGEL, IDEGRAN OCH MAHOGNY, FASETTERAT GLAS, 89 X 53 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
100 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Nuværende katalognummer
223.
PIGTITTARE, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, BONAD BJÖRK, HÖ 45, 34 X 18 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
150 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
Nuværende katalognummer
343.
SPEGEL, ENGLAND, 1900-TAL, MAHOGNY, HÖRNBESLAG AV MÄSSING, 90 X 59 CM
Hammerslag
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
350 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
Nuværende katalognummer
347.
SPEGEL, 1900-TAL, SENGUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 111 X 53 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
1,100 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Nuværende katalognummer
402.
SPEGEL, SAMTIDA, FÖRGYLLD, 138 X 43 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
100 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Nuværende katalognummer
471.
SPEGEL, 1900-TAL, OKTOGONAL, FÖRGYLLD, 71 X 51 CM
Nuværende katalognummer
483.
SPEGEL, SAMTIDA, FÖRSILVRAD, FACETTERAT GLAS, 162 X 71 CM
Hammerslag
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
200 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
Nuværende katalognummer
488.
RAKSPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, MAHOGNY, 2 LJUSHÅLLARE AV MÄSSING, HÖJD 140 CM
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
900 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Nuværende katalognummer
492.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHAN, MAHOGNY, 153 X 50 CM, KONSOLBORD, 1800-TAL, KARL-JOHAN, BRÄNNMÄRKT ICPH, MAHOGNY, HÖJD 37, 52 X 27 CM
Nuværende katalognummer
534.
SPEGEL, GRÅMÅLAD, RAMEN MED GENOMBRUTEN DEKOR AV ROCAILLER, 63 X 53 CM
Læs mere
Jeg forstår