Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 22 Maj 2021
Asiatiskt
538
Samtliga utrop
14
36
104
Möbler
16
Speglar
25
Mattor
54
Konst
15
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
13
Mässing/Metall
41
Porslin
43
Glas/kristall
30
Övrigt
10
Klockor/Ur
20
Skulpturer
Keramik
9
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Asiatiskt porslin
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
14
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
JAKT OCH FISKE
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
KNIVAR
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
SAMEOBJEKT
VINTAGE
12
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
9.
DEKORATIONSSVÄRD, 2 ST, JAPAN, LÄ 95, RESP 71 CM
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
350 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
511.
DEKORELEMENT, 2 ST, KINA, 1900-TAL, SKUREN OCH FÖRGYLLD GENOMBRUTEN DEKOR, 40 X 17 RESP 39 X 10 CM
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
150 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
512.
FOU HUND, KINA, 1900-TAL, SKUREN OCH FÖRGYLLD TRÄ, HÖJD 30, 15 X 15 CM
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
250 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK