Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 28 Augusti 2021
20
Speglar
626
Se kataloget
52
129
Möbler
20
Speglar
25
Mattor
89
Konst
44
Silver
Guld
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
50
Porslin
71
Glas/kristall
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
16
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
NORDISKA KOMPANIET
JOSEF FRANK
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
31.
FRÖSEKE AB NYBROFABRIKEN, SPEGEL, 1950/60-TAL, TEAK, ETIKETTMÄRKT, MÅTT 54X44 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
550 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
102.
SPEGEL 1900-TAL SENBAROCKSTIL, FÖRGYLLD, KANTGLAS, 114X63 CM
Hammerslag
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
800 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
104.
SPEGEL, 1800-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 77 X 32 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
2,400 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
150.
SPEGEL 1900-TAL, FÖRGYLLD, FASETTERAT GLAS, KANTGLAS, 90X70 CM
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
350 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
Nuværende katalognummer
164.
SPEGEL, 1940-TAL, NEDERDEL MED KNOPPAR, MÄSSING, HÖJD 95 X 52 CM
Hammerslag
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
100 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
166.
SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, ETT PAR, GAB, 1930-TAL, TENN, KRÖNTA MED STOCKHOLM STADSHUS, HÖJD 50 RESP 33 CM
Hammerslag
17,00 SEK
18,00 SEK
800 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
170.
SPEGEL ROKOKOSTIL, FÖRGYLLD, ETIKETTMÄRKT ''KONST OCH HANTVERKSPRODUKTER AB, NYKÖPING'', 73X34 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
550 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
Nuværende katalognummer
178.
SPEGLAR, 2 ST, 1930-TAL, TENN, HÖJD 52 RESP 43 CM
Nuværende katalognummer
192.
SPEGEL DANMARK, 1960-TAL, TEAK, 127X44 CM
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
750 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Nuværende katalognummer
195.
SPEGEL, 1900-TAL, BAROCKSTIL, TRÄSKUREN OCH FÖRGYLDD DEKOR AV AKANTUS, MÄRKT ''NORDER 1949'', 72X50 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
600 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Nuværende katalognummer
237.
SPEGEL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, FASETTERAT GLAS, 95 X 44
Hammerslag
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
800 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Nuværende katalognummer
241.
SPEGEL 1900-TAL, FÖRGYLLD, 32X26 CM
Hammerslag
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
350 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
Nuværende katalognummer
293.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, MÅTT 70X70 CM
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
450 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
Nuværende katalognummer
384.
SOLSPEGEL, 1900-TAL, TRÄSKUREN OCH FÖRGYLLD, DIAM 57 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
700 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Nuværende katalognummer
390.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHAN, MAHOGNY, 153 X 50 CM, KONSOLBORD, 1800-TAL, KARL-JOHAN, BRÄNNMÄRKT ICPH, MAHOGNY, HÖJD 37, 52 X 27 CM
Hammerslag
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
300 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Nuværende katalognummer
419.
SPEGEL MED FÖRGYLLD RAM, MÄRKT ''MÄSTERS RAMAFFÄR AB, STOCKHOLM'', 100X120 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
100 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Nuværende katalognummer
509.
SPEGEL, 1900-TAL, ROKOKOSTIL, TRÄSKUREN OCH FÖRGYLLD, 63 X 46 CM
Hammerslag
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
350 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Nuværende katalognummer
529.
SPEGEL, 1900-TAL, BAROCKSTIL, FÖRGYLLD, 80 X 65 CM
Hammerslag
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
100 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Nuværende katalognummer
536.
SPEGEL, KINA, 1900-TAL, MÅTT 60X70 CM
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
100 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Nuværende katalognummer
621.
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, SKIVA AV MARMOR, SPEGELNS HÖJD, 235 CM, TOTAL HÖJD MED KONSOLBORD, 273 CM, BREDD 93 CM
Hammerslag
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
1,400 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår