Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 28 Augusti 2021
626
Se kataloget
52
129
Möbler
20
Speglar
25
Mattor
89
Konst
44
Silver
Guld
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
50
Porslin
71
Glas/kristall
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
16
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
NORDISKA KOMPANIET
JOSEF FRANK
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
14.
WIDERHOLM & DAHLBERG, MANSCHETTKNAPPASK, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, TENN, DIAM 6,5 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
1,000 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Nuværende katalognummer
143.
Hammerslag
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
650 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
153.
TOALETTDOSA, 1930/40-TAL, GAB, TENN, LOCKET MED SPEGEL SAMT KRÖNT AV KVINNOFIGUR, HÖJD 7,5, DIAM 15 CM
Hammerslag
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
900 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
Nuværende katalognummer
161.
EDVIN OLLERS (1888-1959), KALLSKÅL, TENN, SCHREUDER & OLSSON AB, 1928, HÖJD MED HÄNKEL 11,5, DIAM 27 CM
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
150 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Nuværende katalognummer
212.
LJUSSTAKAR, ETT PAR, ROKOKOSTIL, KANDELABRAR, ETT PAR, SAMT BORDSPLÅT FÖR 4 LJUS, 1900-TAL, ALLT I TENN, I PARTI
Hammerslag
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
400 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Nuværende katalognummer
472.
VÄGGPLÅTAR, ETT PAR, FÖR 2 LJUS VARDERA, 1930-TAL, TENN, MÄRKTA, 37 X 22 CM
Nuværende katalognummer
583.
TAGE GÖTHLIN, LJUSSTAKAR, 1 PAR, TESI, TENN, SIGNERADE, HÖ 19 CM
Hammerslag
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
550 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår