Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 28 Augusti 2021
9
TRÄDGÅRD
626
Se kataloget
52
129
Möbler
20
Speglar
25
Mattor
89
Konst
44
Silver
Guld
13
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
50
Porslin
71
Glas/kristall
21
Övrigt
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LINNE
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
FLINTGODS
9
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MILITARIA
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
16
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
NORDISKA KOMPANIET
JOSEF FRANK
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
16.
BYARUM, TRÄDGÅRDSGRUPP 4 DELAR, BESTÅENDE AV BORD, FÅTÖLJER ETT PAR SAMT SOFFA, VITLACKERADE GAVLAR I METALL, TRÄRIBBOR, SOFFANS LÄNGD 156 CM, BORDETS HÖJD 66 CM 141X71 CM
Hammerslag
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
6,400 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
17.
BYARUM, BÄNK, VITLACKERADE GAVLAR I METALL, TRÄRIBBOR, LÄNGD 116 CM
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
2,600 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Nuværende katalognummer
38.
TRÄDGÅRDSURNA, "FAUN-URNAN", DESIGN IVAR JOHANSSON (1885-1970), NÄFVERQVARN, SVARTMÅLAD METALL, HÖ 35 CM
Hammerslag
12,00 SEK
13,00 SEK
2,200 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
Nuværende katalognummer
481.
BORDSUNDERREDEN, 2 ST, 1900-TALETS BÖRJAN, VARAV EN MÄRKT SINGER, VITMÅLAT GJUTJÄRN, HJULTRISSOR, HÖ CA 72, LÄ CA 97, BR CA 47 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
950 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
482.
BORDSUNDERREDE, 1900-TALETS BÖRJAN, VITMÅLAT GJUTJÄRN, HÖ 72, 54X46 CM
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
600 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
Nuværende katalognummer
487.
GRYTHYTTAN, TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 ST, BESTÅENDE AV 3 ST "FÅTÖLJ A2" SAMT 1 ST "STOL 1", FRÅN KLASSIKERSERIEN, DESIGN 1930 AV ARTUR LINDQVIST
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
1,100 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Nuværende katalognummer
493.
TRÄDGÅRDSGRUPP, BORD OCH 4 ST FÅTÖLJER, BRÄNNSTÄMPLADE TRÄBITEN BYGDEÅ, BORDETS HÖ 68, 160X90 CM
Nuværende katalognummer
585.
SOLUR, 1900-TAL, BRONSPATINERAD METALL, HÖ 80, DIAM 54 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
850 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Nuværende katalognummer
620.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-TALETS SLUT, PUTTI RIDANDE PÅ FISK BÄRANDES PÅ YTTERFODER, HÖJD MED LÖSTAGBAR SOCKEL 143 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
2,200 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår