Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 25 September 2021
17
Speglar
553
Se kataloget
52
128
Möbler
17
Speglar
20
Mattor
93
Konst
16
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
48
Porslin
48
Glas/kristall
Smycken
20
Övrigt
Klockor/Ur
12
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Stengods
Vapen
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
KAFFESERVIS
9
MATSERVIS
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
Firma Svenskt Tenn
Kina Porslin
KNIVAR
SYMASKINER
Hi/Fi och stereo
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
TV
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
22.
SPEGELLAMPETT FÖR ETT LJUS, 1700-TAL, GUSTAVIANSK, STOCKHOLMSARBETE, FÖRGYLLD, 56 X 37 CM
Nuværende katalognummer
66.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, 65 X 63 CM
Hammerslag
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
600 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
124.
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-TALETS SLUT, BLANDSTIL, MAHOGNY OCH SVÄRTAT TRÄ, TOTALHÖJD 245 X62 CM
Nuværende katalognummer
126.
SPEGEL, 1900-TALETS BÖRJAN, MAHOGNY, 65 X 47 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
100 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Nuværende katalognummer
135.
TAVELRAM MED SPEGEL, 1800-TALETS SLUT, FÖRGYLLD, RAMMÅTT 90 X 68 CM
Hammerslag
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
500 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
Nuværende katalognummer
193.
SPEGELLAMPETT, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 61 X 38 CM
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
550 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
Nuværende katalognummer
230.
SPEGLAR, 2 ST, 1930-TAL, TENN, HÖJD 52 RESP 43 CM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
500 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Nuværende katalognummer
292.
SPEGEL, 1800-TALETS SLUT, ROKOKOSTIL, TRÄSKUREN GENOMBRUTEN DEKOR, 97 X 56 CM
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
650 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
Nuværende katalognummer
311.
SPEGEL, 1800-TALETS BÖRJAN, SENGUSTAVIANSK, MÅTT 135X67 CM
Hammerslag
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
750 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
Nuværende katalognummer
312.
SPEGEL, OMKRING 1900, ALM, MÅTT 76X45 CM
Nuværende katalognummer
396.
SPEGEL, 1960/70-TAL, VITMÅLAD MED HÖRNBESLAG I MÄSSING, MÅTT 131X90 CM
Nuværende katalognummer
402.
SPEGEL, 1960/70-TAL, 123 X 44 CM
Hammerslag
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
200 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Nuværende katalognummer
432.
SPEGEL, 1900-TAL, DELVIS FASETTSLIPAT GLAS, INFATTAD I MÄSSINGSLISTER, MÅTT 70X50 CM
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
450 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Nuværende katalognummer
486.
SPEGEL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, GRÅMÅLAD, 63 X 39 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
400 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
521.
TAVELRAM MED SPEGEL, FÖRGYLLD, RAMMÅTT 76 X 65 CM
Hammerslag
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
300 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
526.
TAVELRAM MED SPEGEL, DELVIS FÖRGYLLD, RAMMÅTT 94 X 74 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
300 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
Nuværende katalognummer
536.
SPEGEL, 1970-TAL, FURU, MED BELYSNING, BORÉNS BELYSNING, BORÅS, MÄSSING, ETIKETTMÄRKT, 119 X 60 CM
Hammerslag
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
100 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår