Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 20 November 2021
Klockor/Ur
407
Se kataloget
21
34
82
Möbler
Speglar
27
Mattor
86
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
12
Porslin
24
Glas/kristall
26
Övrigt
Klockor/Ur
14
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
MATSERVIS
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Kina Porslin
BLANKVAPEN
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
17.
HERRARMBANDSUR, GLYCINE, "AUTOMATIC MEETING-REMEMBER", 1970-TAL, STÅL, BOETTENS DIAMETER, 30 MM
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
450 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
Nuværende katalognummer
18.
HERRARMBANDSUR, QUICKSILVER, MÄRKT "SKULLY M050GL", BOETTENS MÅTT, 3.7X4 CM
Nuværende katalognummer
19.
HERRARMBANDSUR, "FESTINA", CHRONOGRAPH, SAMT ARMBANDSUR, "SECTOR", ROSTFRITT STÅL, DIAM 4, RESP 4.1 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
250 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
Nuværende katalognummer
144.
VÄGGPENDYL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 53 X 31 CM
Nuværende katalognummer
364.
GOLVUR, 1700-TAL, URTAVLA MÄRKT "ANDERS ADERHOLM HARBO 1781", FODRAL MED SENARE BEMÅLNING, HÖ 228 CM
Hammerslag
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
350 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår