Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 20 November 2021
Nautica
407
Se kataloget
21
34
82
Möbler
Speglar
27
Mattor
86
Konst
Silver
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
12
Porslin
24
Glas/kristall
26
Övrigt
Klockor/Ur
14
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
MATSERVIS
FLINTGODS
TRÄDGÅRD
Kina Porslin
BLANKVAPEN
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
35.
RODDBÅTSMODELL, KLINKBYGGD, TVÅ PAR ÅROR, DURKAR, TRE TOFTER SAMT SUMP, PÅ STATIV, MÄRKT GAMLA STANS KONSTHANTVERK 1984, LÄNGD 42 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
1,300 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Nuværende katalognummer
36.
SKEPPSFLASKA, 1800-TAL, KLÄDD I MAKRAMÈARBETE, HÖJD 24 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
300 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
Nuværende katalognummer
46.
ANKARDRAGG, 18/1900-TAL, JÄRN, HÖJD 152 CM
Hammerslag
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
450 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Nuværende katalognummer
85.
TORRKOMPASS, 1800-TALETS MITT, SIGNERAD D.FILBY, HAMBURG, MÄSSING, PAPPERSROS, I TRÄFODRAL, KOMPASSENS HÖ CA 10, DIAM 22 CM
Hammerslag
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
1,300 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår