Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 26 Mars 2022
482
Samtliga utrop
39
106
Möbler
Speglar
19
Mattor
66
Konst
Silver
Guld
Koppar
Mässing/Metall
Textil
17
Porslin
13
Glas/kristall
Smycken
Bijouterier
32
Övrigt
10
Klockor/Ur
25
Skulpturer
11
Keramik
Nautica
Lergods
36
Stengods
Väskor
Böcker/Tidsskrifter
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
MATSERVIS
FLINTGODS
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
DOCKOR
Fashion/kläder
Kina Porslin
Hi/Fi och stereo
VINTAGE
BLANKVAPEN
10
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
KINESISKT
FIGURINER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
10.
SKÄNK, DALARNA/HÄLSINGLAND, DATERAD 1852, ÄDELTRÄIMITATION MED BLÅ SKÄNKDEL, HÖJD 110, 111 X 45 CM
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
2,900 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
83.
SKJUTASK, DALARNA, DATERAD 1824, ORIGINALMÅLAD MED DEKOR AV KURBITS, HÖ 21, 47X31 CM
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
500 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
135.
KISTA, 1700-TAL, FURU, MED INVÄNDIG BEMÅLNING, MÄRKT ÅRTALET 1764, HÖ 66, 124 X 67 CM
2,00 SEK
3,00 SEK
450 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
177.
TRÅG, 1800-TAL, TRÄ, HÖ 13, 72X32 CM
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
550 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
347.
SLAGBORD 1700-TAL, FURU, HÖ 75, TOTAL LÄ I UTFÄLLT LÄGE, 189 CM, DJ 74 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
1,300 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK