Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 23 April 2022
11
Mässing/Metall
479
Se kataloget
14
41
87
Möbler
9
Speglar
24
Mattor
86
Konst
17
Silver
17
Guld
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
14
Porslin
19
Glas/kristall
10
Smycken
40
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
14
Stengods
Vapen
Väskor
LEKSAKER/SPEL
JÄRNSMIDE
BESTICK
11
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
DOCKOR
Sport
Kina Porslin
Orientaliskt
Hi/Fi och stereo
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
FIGURINER
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
33.
RIVJÄRN, 17/1800-TAL, MÄSSING OCH SMIDESJÄRN, SPIRALVRIDET SKAFT, 34 X 11,5 CM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
950 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Nuværende katalognummer
61.
PIANOLJUSSTAKAR, 2 PAR, 1900-TALETS BÖRJAN, MÄSSING, LÄNGD 23 CM VARDERA
Nuværende katalognummer
120.
LJUSSTAKAR, ETT PAR, 18/1900-TAL, FÖRGYLLD MÄSSING, HÖJD 8 CM VARDERA
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
550 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
Nuværende katalognummer
131.
LJUSSTAKAR, ETT PAR, MÄSSING, VÄGGLJUSSTAKAR, ETT PAR, I FORM AV SVÄRD, VÄGGAPPLIQUE, I ROKOKOSTIL, 18/1900-TAL, I PARTI
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
350 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
193.
MORTLAR, 5 ST, MÄSSING OCH GJUTJÄRN, I PARTI
Nuværende katalognummer
194.
LJUSSTAKAR, ETT PAR, SKULTUNA BRUK, 1800-TAL, MÄSSING, HÖJD 20 CM
Hammerslag
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
450 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
247.
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-TALETS BÖRJAN, FOT I DELVIS GRÖNMÅLAD METALL, KUPA I VITT GLAS, HÖJD 54 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
900 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Nuværende katalognummer
268.
FOTORAM, BORDSMODELL, 1900-TALETS BÖRJAN, MÄSSING, HÖJD 41 CM
Nuværende katalognummer
273.
LJUSSTAKE, OMKRING 1800, GUSTAVIANSK, MÄSSING OCH MARMOR, HÖJD 11 CM
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
500 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
289.
PENTTI SARPANEVA, (1925-1978), LJUSSTAKAR, ETT PAR, 1960/70-TAL, MÄSSING, HÖJD 16 CM
Hammerslag
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
500 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
Nuværende katalognummer
315.
VAS, 1900-TALETS BÖRJAN, JUGEND, MÄSSING, HÖJD 39 CM
Hammerslag
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
400 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
33,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår