Kanonauktioner
My pages
Details
(Name, address, phone...)
Activities
(Bid, bought, sold...)
Invoices
Create account
My Favorites
Help
Catalogs
Kanonauktioner 23 April 2022
9
Speglar
479
All lots
14
41
87
Möbler
9
Speglar
24
Mattor
86
Konst
17
Silver
17
Guld
Koppar
11
Mässing/Metall
Textil
14
Porslin
19
Glas/kristall
10
Smycken
40
Övrigt
11
Klockor/Ur
Skulpturer
Keramik
Nautica
Asiatiskt
14
Stengods
Vapen
Väskor
LEKSAKER/SPEL
JÄRNSMIDE
BESTICK
11
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
DOCKOR
Sport
Kina Porslin
Orientaliskt
Hi/Fi och stereo
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
FIGURINER
Close
Help
Close
My Favorites
Favorite saved!
Close
My Favorites
Close
Login
Close
The page is disabled!
Please move the mouse or click on the screen to activate it again!
Last active
Only Repurched
Freetext
Freetext
Exact Match
Catalogue Number
Sale No
Catalogue Number
Catalogue Number
Most popular
Bid
Highest bid
Lowest bid
Most bids
Least bids
Hammer price
Highest hammer
Lowest hammer
Lot No.
36.
SPEGEL, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, SVENSK EMPIRE, BRONSERAD OCH BLÅMÅLAD, 52 X 28 CM
Hammer price
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
2,100 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
Lot No.
88.
SPEGEL, 60-TAL, TEAK, 116 X 49 CM
Hammer price
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
250 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Lot No.
196.
BORDSSPEGEL, 1800-TALETS SLUT, MAHOGNY, MÅTT 70X45 CM
Hammer price
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
100 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Lot No.
198.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHANSTIL, VITMÅLAD OCH BRONSERAD, 72 X 40 CM
Unsold
Lot No.
312.
SPEGEL, 1900-TAL, ROKOKOSTIL, 102 X 45 CM
Hammer price
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
400 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
Lot No.
319.
SPEGEL MED 2 LJUSHÅLLARE, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, GRÖNMÅLAD, 150 X 56 CM
Hammer price
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
1,000 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
Lot No.
368.
SPEGEL, ROKOKOSTIL, FÖRGYLLD, 103 X 59 CM
Hammer price
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
550 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
Lot No.
428.
SPEGEL, 1960/70-TAL, PALISANDER OCH STÅL, 80 X 80 CM
Hammer price
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
100 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
Lot No.
433.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHAN, MAHOGNY, 123 X 54 CM
Unsold
Read more
I understand