Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 21 Maj 2022
16
Övrigt
427
Se kataloget
11
29
103
Möbler
13
Speglar
30
Mattor
67
Konst
25
Silver
12
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
11
Porslin
17
Glas/kristall
Smycken
16
Övrigt
10
Klockor/Ur
17
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Vapen
Afrikana
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
SAMEOBJEKT
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
13.
HÄNGE, RYSSLAND, 17/1800-TAL, RAMEN MED KYRYLLISKA BOKSTÄVER, 7X4.5 CM, SAMT PLAKETT, 1800-TAL, VISAR SABINSKORNAS BORTRÖVANDE, BRONS, 7.3X5.5 CM
Nuværende katalognummer
28.
ELDHUNDAR, ETT PAR, 1800-TAL, LOUIS XVI-STIL, FÖRGYLLD BRONS, HÖ 33, LÄ 45, BR CA 12 CM
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
23,000 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Nuværende katalognummer
45.
LJUSSTAKAR, VÄGGPLAKETTER, BÄGARE MM, TENN KOPPAR OCH MÄSSING, 18/1900-TAL
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
100 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
48.
DOSOR 2 ST, 1800-TAL, BORDSDEKORATION I PORSLIN OCH BRONS, 1800-TAL, I PARTI
Hammerslag
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
550 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
82.
FLYGANDE TEFAT, 2 ST, 50/60-TAL, BEMÅLAD PLÅT, HANDTAG I LÄDER, DIAM 39 CM VARDERA
Hammerslag
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
32,00 SEK
1,500 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
154.
SJÖMANSKISTA, 1800-TAL, GRÖNMÅLAD, HÖJD 43, 90 X 45 CM
Hammerslag
23,00 SEK
24,00 SEK
1,100 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Nuværende katalognummer
167.
BUTIKSVÅG, BERKEL, 1900-TALETS MITT, VITLAKERAD METALL, HÖ 58, LÄ 36 CM
Hammerslag
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
350 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Nuværende katalognummer
179.
SMYCKESTRÄD, SAMTIDA, ALUMINIUM, HÖ 32,5 CM
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
350 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
184.
BAROMETER, HYGROMETER OCH TERMOMETER, 70-TAL, MAHOGNY, MÄSSING OCH GLAS, HÖJD 70 CM
Hammerslag
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
200 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
214.
STEGE, 1960-TAL, MÖJLIGEN BODAFORS, GRÖNMÅLAD METALL MED TRÄSTEG, HOPFÄLLBAR, HÖJD 121 CM, BREDD 36 CM
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
650 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Nuværende katalognummer
230.
DAMMSUGARE KIRBY, MODELL HERITAGE II, MED TILLBEHÖR
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
100 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Nuværende katalognummer
248.
GER OCH KAPSÅG BOSCH PCM 800 S, MED BORDSTÄLLNING
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
550 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
345.
BRANDSPRUTOR, 3 ST, 18/1900-TAL, EN I KOPPAR, EN I BEMÅLAT TRÄ SAMT BRONSERAD METALL, LÄNGD CA 85 CM VARDERA
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
350 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Nuværende katalognummer
355.
DAMEJEANNER, 3 ST, I FLÄTADE KORGAR, GRÖN GLASMASSA, 2 ST MED LOCK, HANDBLÅSTA, HÖJD MED LOCK 70 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
150 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
Nuværende katalognummer
430.
UNDERVISNINGSMODELL FÖR ÅNGMASKIN I GENOMSKÄRNING, ALUMINIUM, MÄSSING, TRÄ, GJUTJÄRN, HÖJD 24 CM
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
500 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
Nuværende katalognummer
434.
BRICKA, OMKRING 1900, ROKOKOSTIL, SKIVA AV SPEGELGLAS, PATINERAD METALL, 48 X 30 CM
Læs mere
Jeg forstår