Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 21 Maj 2022
13
Speglar
427
Se kataloget
11
29
103
Möbler
13
Speglar
30
Mattor
67
Konst
25
Silver
12
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
11
Porslin
17
Glas/kristall
Smycken
16
Övrigt
10
Klockor/Ur
17
Skulpturer
Keramik
Asiatiskt
Lergods
Stengods
Vapen
Afrikana
LEKSAKER/SPEL
TECHNICA
BESTICK
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
SAMEOBJEKT
11
LJUSSTAKAR/KANDELABER
CYKLAR
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
4.
SPEGEL, 1700-TAL, LOUIS XV, FÖRGYLLD, 63X42 CM
Hammerslag
3,00 SEK
4,00 SEK
1,500 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
Nuværende katalognummer
29.
HANDSPEGEL, NORDEUROPA, 1700-TAL, MÄSSING, SPEGEL AV METALL, LÄ 27, BR 9,5 CM
Nuværende katalognummer
43.
SPEGEL, GUSTAVIANSK STIL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, 60X35 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
350 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
Nuværende katalognummer
44.
SPEGEL, 1900-TAL, JÄRNSMIDE, BLYINFATTAT SPEGELGLAS, 114 X 75 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
1,800 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
Nuværende katalognummer
52.
LÅDSPEGEL, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, SENGUSTAVIANSK, MAHOGNY, HÖ 9, 21X17,5, HÖ UTFÄLLT LÄGE, 24 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
300 SEK
1,00 SEK
2,00 SEK
Nuværende katalognummer
63.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, MÅTT 91X45 CM
Nuværende katalognummer
97.
SPEGEL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, 60 X 40 CM
Hammerslag
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
600 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
98.
SPEGEL, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, SVENSK EMPIRE, FÖRGYLLD, 97 X 48 CM
Nuværende katalognummer
104.
SPEGEL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, MÅTT 66X55 CM
Nuværende katalognummer
161.
SPEGELLAMPETT FÖR 2 LJUS, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, A TERGO MÄRKT PHILIP VON TELL, 1925, 80 X 48 CM
Nuværende katalognummer
253.
SPEGEL, 1900-TAL, JÄRNSMIDE, BLYINFATTAT SPEGELGLAS, 92 X 52 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
150 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
315.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHANSTIL, VITMÅLAD OCH BRONSERAD, 72 X 40 CM
Nuværende katalognummer
390.
SPEGEL, 1800-TAL, KARL-JOHAN, MAHOGNY, 123 X 54 CM
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
600 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår