Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 18 Juni 2022
Mässing/Metall
446
Se kataloget
52
98
Möbler
14
Speglar
25
Mattor
67
Konst
40
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
9
Porslin
17
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
19
Övrigt
11
Klockor/Ur
11
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
Stengods
Afrikana
LEKSAKER/SPEL
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Kamerautrustning
12
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
SAMEOBJEKT
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
SAMEKONST
BING & GRÖNDAHL
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
15.
BRASGARNITYR, 3 DELAR, 1900-TAL, JÄRN OCH MÄSSING, LÄ CA 62 CM
Hammerslag
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
550 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
Nuværende katalognummer
16.
UPPHÄNGNINGSSTÅNG FÖR LJUSKRONA, 1800-TAL ELLER ÄLDRE, BRONS, LÄ 62 CM
Hammerslag
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
700 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
Nuværende katalognummer
114.
VÄGGAPPLIQUER FÖR 2 LJUS VARDERA, ETT PAR, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD MÄSSING, HÖJD 30, BREDD 28 CM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
850 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Nuværende katalognummer
171.
ZINKBALJA, MED HANDTAG, MÄRKT 80 L, HÖ 36, DIAM 63 CM
Hammerslag
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
900 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Nuværende katalognummer
265.
MÖBELBESLAG, 9 DELAR, 17/1800-TAL, BRONS, SAMT 4 ST ÄLDRE SPIKAR, I PARTI
Hammerslag
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
500 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Læs mere
Jeg forstår