Kanonauktioner
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
Kanonauktioner 18 Juni 2022
14
Speglar
446
Se kataloget
52
98
Möbler
14
Speglar
25
Mattor
67
Konst
40
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
Textil
9
Porslin
17
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
19
Övrigt
11
Klockor/Ur
11
Skulpturer
Keramik
Nautica
Lergods
Stengods
Afrikana
LEKSAKER/SPEL
FLINTGODS
JÄRNSMIDE
TRÄDGÅRD
Musikinstrument
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Kamerautrustning
12
Kina Porslin
Orientaliskt
MOPEDER
SAMEOBJEKT
VINTAGE
LJUSSTAKAR/KANDELABER
SAMEKONST
BING & GRÖNDAHL
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
39.
SPEGEL, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT, FÖRGYLLD, 93 X 61 CM
Nuværende katalognummer
56.
SPEGEL, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, MÄRKT CLAES HULTBERG, STOCKHOLM, 72 X 50 CM
Hammerslag
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
700 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Nuværende katalognummer
70.
SPEGEL MED FÖRGYLLD RAM, 19/2000-TAL, 70 X 70 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
100 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
Nuværende katalognummer
84.
SPEGEL, "ANITA", 1950/60-TAL, FRÖSEKE. AB NYBROFABRIKEN, TEAK, ETIKETTMÄRKT, 133 X 39 CM
Hammerslag
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
300 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Nuværende katalognummer
120.
HANDSPEGEL, NORDEUROPA, 1700-TAL, MÄSSING, SPEGEL AV METALL, LÄ 27, BR 9,5 CM
Hammerslag
6,00 SEK
7,00 SEK
800 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Nuværende katalognummer
157.
SPEGEL, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT, NYROKOKO, FÖRGYLLD, MÅTT 91X45 CM
Hammerslag
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
1,000 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
Nuværende katalognummer
177.
SPEGEL, 1950/60-TAL, TEAK, MÄRKT ÅKE WIJKSTRÖM, KONSTHANTVERK, 31 X 25 CM
Hammerslag
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
300 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
Nuværende katalognummer
184.
VÄGGSPEGEL, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT, SVARTMÅLAD PLÅT, HÖ 49, BR 33 CM
Hammerslag
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
400 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Nuværende katalognummer
229.
SPEGEL, 1900-TAL, "EMPIRE", BEMÅLAD I ROTIMITATION, FASETTERAT SPEGELGLAS, HÖ 111, BR 52 CM
Nuværende katalognummer
231.
SPEGEL, OMKRING 1900 EMPIRESTIL, FÖRGYLLD OCH BEMÅLAD, HÖ 80, BR 41 CM
Hammerslag
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
700 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
Nuværende katalognummer
232.
SPEGEL, 1900/2000-TAL, LOUIS XVI-STIL, FÖRGYLLD, FASETTERAT OCH SLIPAT SPEGELGLAS, HÖ 116, BR 61 CM
Hammerslag
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
600 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Nuværende katalognummer
280.
SPEGELLAMPETT FÖR 2 LJUS, 1900-TAL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD, A TERGO MÄRKT PHILIP VON TELL, 1925, 80 X 48 CM
Nuværende katalognummer
383.
SPEGEL, 1900-TALETS BÖRJAN, JUGEND, FÖRGYLLD MED RELIEFDEKOR, 53 X 46 CM
Hammerslag
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
150 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Nuværende katalognummer
410.
SPEGEL, 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, FÖRGYLLD, 71 X 60 CM
Læs mere
Jeg forstår