Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner Julauktion 17 December 2022
9
Speglar
506
Samtliga utrop
18
43
109
Möbler
9
Speglar
23
Mattor
85
Konst
13
Silver
Guld
Nysilver
Koppar
Mässing/Metall
19
Porslin
19
Glas/kristall
9
Smycken
Bijouterier
34
Övrigt
17
Klockor/Ur
Skulpturer
21
Keramik
Nautica
Asiatiskt
Lergods
Stengods
LEKSAKER/SPEL
FLINTGODS
BESTICK
Musikinstrument
MYNT/MEDALJER/SEDLAR
11
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
Fashion/kläder
Kina Porslin
SAMEOBJEKT
12
LJUSSTAKAR/KANDELABER
KINESISKT
CARL MALMSTEN
FIGURINER
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
28.
SPEGEL, 1960/70-TAL, STÄMPELMÄRKT AKSEL KJERSGAARD ODDER, MADE IN DANMARK NO 165K, 104,5 X 43,5 CM
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
850 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
42.
SPEGEL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, FASETTERAT GLAS, 102 X 57 CM
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
400 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
67.
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT, AB GLAS & TRÄ, HOVMANTORP, KANTGLAS MED DEKOR AV BLADVERK, FACETTERAT GLAS, KONSOLBORD MED STENSKIVA, ETIKETTMÄRKTA, SPEGELNS MÅTT 116 X 53 CM, KONSOLBORDETS MÅTT HÖJD 61, 60 X 25 CM
127.
SPEGEL, 1900/2000-TAL, FÖRGYLLD, 117 X 20 CM
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
1,400 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
177.
SPEGEL, 1950/60-TAL, TEAK, SPEGELGLAS MED DEKOR AV ROMBER, 97 X 43 CM
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
250 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
262.
SPEGEL, 1930-TAL, BJÖRK, MÅTT 50X35 CM
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
1,300 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
385.
SPEGEL, 1900-TAL, FÖRGYLLD RAM, 99 X 46 CM
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
200 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
30,00 SEK
31,00 SEK
402.
SPEGEL, 1900-TAL, FÖRGYLLD, FASETTERAT GLAS, MÅTT 52X112 CM
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
200 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
404.
SPEGEL, 1800-TALETS BÖRJAN, SVENSK EMPIRE, BRONSERAD, RESTER AV STOCKHOLMSETIKETT, HÖ 182, BR 88 CM
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
3,200 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK