Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 28 Januari 2023
9
Klockor/Ur
84
Samtliga utrop
18
Möbler
Mattor
16
Konst
Silver
18
Guld
Porslin
Glas/kristall
Smycken
Övrigt
9
Klockor/Ur
Stengods
KÖK/RESTAURANG OBJEKT
FIGURINER
Katalognummer
Klubbauktion pågår!
PHILIPP PLEIN, ARMBANDSUR, HERR, 2022/2023, "NOBILE WONDER", CHRONOGRAPH, MODEL NR PWMAA0421, POLERAT SVART ROSTFRITT STÅL, MINERAL GLAS, VATTENTÄT 5 BAR, LYSANDE VISARE, LJUSINDEX, ORIGINAL KARTONG SAMT PHILIPP PLEIN "SKULL GIFT BOX", BOETT DIAM 43 MM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
BORDSPENDYL, 1700-TALETS SLUT, LOUIS XVI, MÖJLIGEN ÖSTERRIKE, SKURET OCH FÖRGYLLT TRÄ, HÖ 61, BREDD 35 CM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
GOLVUR, SK BORNHOLMSUR, OMKRING 1800, SKURET OCH BEMÅLAT, FÖRGYLLD DEKOR, SENARE BEMÅLNING, HÖJD 199 CM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
OMEGA, CONSTELLATION, ARMBANDSUR, QUARTZ, 1990-TAL, STÅL/GULD 18 K, BOETT NR 54859068, GULD URTAVLA MED PRICKINDEX, BEZEL MED ROMERSKA SIFFROR, DATUMFÖNSTER, SAFIRGLAS, KRONA MED LOGOTYP, SVART LÄDERBAND MED LOGOTYP PÅ SPÄNNET, NYTT BATTERI, DIAM CA 34 MM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
BORDSPENDYL, 1800-TALETS SLUT, FÖRGYLLD BRONS OCH BRONSPATINERAD METALL, HÖJD 30, LÄNGD 43 CM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
DAMARMBANDSUR, 18K GULD, GIGANDET, DIAM CA 15 MM, TOTALLÄNGD 18 CM, TOTALVIKT 28,4 GRAM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
TISSOT, 1853, ARMBANDSUR, 18 K GULD, SAFIRGLAS, QUARTS, DATUM, ORIGINALARMBAND I LÄDER, BOETT MED GRAVYR, SPÄNNE I STÅL, DIAM CA 34 MM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
CERTINA, ARMBANDSUR 18 K GULD, QUARTZ, SAFIRGLAS, DATUM, ORIGINALARMBAND I LÄDER, REF NR EOL 158.9289.68, BOETT MED GRAVYR, DIAM CA 34 MM
Förhandsvisning
Klubbauktion pågår!
NIVADA, DAMARMBANDSUR, BOETT 18 K GULD, 1950/60-TAL, MANUELL, KRONA MED LOGOTYPE, ARMBAND I GULMETALL MED FISKBENSLÄNK OCH SÄKEHETSKEDJA, , BOETT NR 28033 M2842, MÅTT BOETT 17X14 MM, TOTALVIKT CA 17,7 GRAM
Förhandsvisning