E Mazo, Boulevard S:t Martin, Paris, sent 1800-tal, I mahogny ca 17x17cm och med röd bälg, med E Mazo Double Anastigmat 210mm och en (ej tillhörande) kassett. Saknar mattskiva, mindre skador.//Focusing screen is missing, minor damages.//