Henry Buergel Goodwin, Bröderna Lagerström Boktryckare, Stockholm 1917, Tryckt i tvåhundra av utgivaren signerade exemplar varav detta är 190, Slitet och fläckigt original pergamentryggband 335x240mm, med pappärmar. Klassisk bok med 24 st fotogravyrer, som avbildar i stort sett alla av den tidens kändisar t ex Selma Lagerlöf, John Bauer, Ragnar Östberg, Carl Milles med mera. Den finaste boken med porträttfotografi från 1910/20-talet.