Cirkus Schreiber 1975, 40x50cm, Signerad: Anders Petersen, baksidan stämpelmärkt Anders Petersen och Saftra Reportage, Kanterna med hål efter häftstift, Proveniens: Auktion på Fotograficentrum 1975, Möjligen från boken en dag på Cirkus.